Het Team

Dick Kampschreur sr.

Dick Kampschreur sr.

Projectleider

E-mail: dicksr@kampschreur.nl

Cock Koene

Cock Koene

Projectleider

E-mail: koene@kampschreur.nl

Danique Holswilder

Danique Holswilder

Administratief / Secretarieel

E-mail: danique@kampschreur.nl

Dick Kampschreur jr.

Dick Kampschreur jr.

Projectleider

E-mail: dickjr@kampschreur.nl

Suzanne de Graaf

Suzanne de Graaf

Projectleider

E-mail: suzanne@kampschreur.nl

Robert Kampschreur

Robert Kampschreur

Financiën / Backoffice

E-mail: robert@kampschreur.nl

Micha van Ree

Micha van Ree

Projectleider

E-mail: micha@kampschreur.nl

Eric Kampschreur

Eric Kampschreur

Projectleider

E-mail: eric@kampschreur.nl

Brenda van Leent

Brenda van Leent

Administratief / Secretarieel

E-mail: brenda@kampschreur.nl


Facturen:    s.v.p. digitaal sturen naar crediteuren@kampschreur.nl  onder vermelding van het bestelnummer en het projectnummer dat op onze bestelling staat.